Stále žiju, i když to tak nevypadá

22. června 2014 v 15:59 | Kathie Jones |  Info

...aneb střípek z objevů mého zlatíčka


Pro ty, kdo mají ještě trpělivost sem občas nahlénout přidávám střípek z mého aktuálního bytí a zároveň prosím o trpělivost. Jak sesbírám trochu sílu, začnu zase tvořit Usmívající se.Můj drobeček roste jako z vody. Sebejistě už sviští po čtyřech a začíná se pomalu stavět i na vlastní nohy. Jako většina miminek, vyžaduje spoustu pozornosti a zaměstnává tak většinu mého času. Doplácí na to domácnost, manžel, přátelé a v neposlední řadě také blog. Nemůžu se však nepodělit o zážitek, na který se asi jen tak nezapomíná.

Malá mi pomáhala loupat hrášek. Tedy spíš vyhazovala z misky ten vyloupaný do trávy, sem tam některý ochutnala, nebo se mi ho snažila nacpat do pusy. Její oblíbenou zábavou posledních týdnů je totiž to, že mě krmí. Vždycky natáhne ručičku s nějakým žvancem, řekne "ty" a hlasitě projevuje své nadšení, když si jídlo opravdu vezmu. Když se tak nestane, vrátí si ho sama do pusy.

Nicméně loupání hrachu je zdlouhavá práce a záhy ji přestala tato činnost bavit. Odlezla tedy do záhonku a hrála si tam. Každou chvíli mi ukázala nějaký kamínek nebo hroudu hlíny a svým specifickým způsobem to všechno komentovala. Najednou zmlkla. To je samo o sobě dost podezřelé, když je můj brouček potichu. Zvedla jsem tedy oči od práce, abych zjistila, co se děje. Můj drobeček zaujatě sledoval cosi na druhém konci záhonku a najednou za tím rychlostí blesku vyrazila. Než jsem stihla říct popel, popadla obrovského slimáka a nacpala si ho do pusy! Okamžitě jsem zařvala, tak slimáka vyplivla. Podívala se na mě, vzala ho do ruky a natáhla směrem ke mně. "Ty?"Smějící se

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tyto stránky nejsou vytvořeny za účelem zisku. Všechny postavy, které nepatří mně, patří svým autorům a nedělám si na ně nárok :-) Stejně tak obrázky, pokud není uvedeno jinak, jsou stažené z internetu a nejsou mým vlastnictvím.