Lákavé hrátky

20. července 2014 v 16:40 | Kathie Jones |  Ze světa čar a kouzel
Přátelé a kamarádi Smějící se
Víceméně úspěšně jsem přežila jednu z nejhorších dovolených ve svém životě. Nebudu vás tu nudit svými stížnostmi, ale mohu směle prohlásit, že to mělo i světlé chvilky. Během nich jsem se dostala k notebooku a stvořila i něco malého pro blog a malou hrstku příznivců, kteří to se mnou zatím nevzdali Usmívající se
Takže tahle je pro vás!


Zdálo se, že v kuchyni probíhá hádka. Náhodný příchozí by mohl rozeznat, že se jedná o dva muže. Jeden byl zjevně rozladěn požadavky a prosbami toho druhého.
"Tohle se přeci nehodí."
"Ale Remusi, co je na tom špatného?"
"Připadám si hloupě, když to děláme."
"Nikdo nás neuvidí. No tak, prosím! Alespoň jednou!"
Remus si povzdychl, ale v očích se mu zaleskla nezbedná jiskra, když souhlasil. Sirius nadšeně poskočil, proměnil se v psa, a když zahlédl míček v Remusově dlani, začal poštěkávat a motat se mu pod nohami, jako malé štěně. Zběsilou rychlostí vyrazil dlouhou chodbou za hozeným míčkem a v zápalu boje vrážel do všeho, co mu stálo v cestě. Zarazil se o právě příchozího muže v dlouhém černém plášti.
Remus provinile sklopil hlavu a rychle se ztratil za nejbližšími dveřmi, aby se vyhnul pichlavým poznámkám příchozího. Ten se jen ušklíbl a podíval se na psa u svých nohou.
"Z tebe opravdu nikdy nebude člověk, Blacku." V očích se mu však zaleskla stejná rozpustilá jiskra, jako před chvílí Remusovi. Rozmáchl se a…
"Přines!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Odetta Odetta | 30. července 2014 v 15:02 | Reagovat

"Stín" moc mile pohladil :-)
A tady nezklamal tvůj humor, je to prostě tvoje :-) A mám to dost ráda :-)

2 kathie.jones kathie.jones | 1. srpna 2014 v 7:23 | Reagovat

jé, díky za komentář :-) Divím se, že při mé aktivitě/neaktivitě sem ještě vůbec někdo chodí :-D Ale snad bude brzy líp

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tyto stránky nejsou vytvořeny za účelem zisku. Všechny postavy, které nepatří mně, patří svým autorům a nedělám si na ně nárok :-) Stejně tak obrázky, pokud není uvedeno jinak, jsou stažené z internetu a nejsou mým vlastnictvím.